Opravy motocyklu tzv. Velký servis

Jsme servis zaměřený na veškeré opravy motocyklů. Naprosto běžně provádíme opravy motocyklů. Opravy motocyklů se mohou týkat standardních servisních úkonů – výměny kapalin, výměna opotřebovaných komponent. Provádíme standardní kontrolu stavu prvků motocyklu, ale  také ad-hoc oprav motocyklů – příprava na sezónu nebo naopak – ihned po sezóně – pro ty, co chtějí být připraveni 🙂

V rámci opravy provádíme také čištěni vstřikovacích klapek

V rámci opravy provádíme také čištěni vstřikovacích klapek

Například:

Tzv. „velký servis“ obsahuje celou řadu servisních úkonů a kontrol. Pokud je to nutné nejdříve provedeme odstrojení kapotáže motocyklu. Následně provádíme vizuální i technickou prohlídku všech komponent, ověřujeme správné fungování a stav jednotlivých částí motocyklu – pohonné jednotky, převodovky, případně lanovodů nebo funkčnost vedení kapalin, brzdových válečků, kompletně měníme kapaliny – brzdové kapaliny, oleje, chladící kapaliny. Velký servis také zahrnuje vyčištění jednotlivých součástek a pokud to jejich činnost vyžaduje jejich důkladné promazání. Jakmile přijdeme na nějaké závady nebo nesrovnalosti informujeme zákazníka a navrhujeme další postup. Velký servis také obsahuje kontrolu brzd, kol, obutí a uložení krku řízení a ložisek. Provádíme také diagnostiku prostřednictvím technologie a SW Texa, následně čištění, měření a synchronizaci klapek. Také kontrolujeme a v případě potřeby opravujeme systémy pro přenos síly – ať se jedná o řetěz, řemen nebo kardan.

Čistě pro Vaší představu rozsahu „Velkého servisu“ zde také publikujeme fotky – viz níže na této stránce a na našich dalších stránkách. Pro nás je pořízení fotodokumentace provádění opravy Vašeho motocyklu naprostou samozřejmostí.

<< ZPĚT DO FOTOGALERIE

 

< ROVNÁNÍ RÁMU MOTOCYKLU | VÝMĚNA BRZDOVÉ KAPALINY >

<< ZPĚT DO FOTOGALERIE

+420 602 395 025
Nahoru