Diagnostika výkonu motorů

Úprava výkonu motoru motocyklu.

Chcete zvýšit výkon motoru motocyklu?
Provedeme úpravu výkonu motoru, zajistíme výměnu výfuku, nahrání palivové mapy, výměnu palivového filtru a instalaci Power Commander.

POWER COMMANDER

POWER COMMANDER

Pracujeme s jednotkami s jednotkami od společnosti DynoJet.

Jednotka pro úpravu výkonu - Dynojet

Jednotka pro úpravu výkonu – Dynojet

Samozřejmostí je i provádění snížení výkonu motoru.

Měření výkonu motoru Vašeho motocyklu provádíme přímo v naší dílně na vlastní motorové brzdě. Zajímá Vás aktuální výkon motoru? Není problém, provedeme jen vlastní měření a předáme Vám protokol s naměřenými hodnotami.

Připravujeme motocykl na okruh, přehrajeme palivové mapy – dle přání zákazníka.

Chcete na své motorce laděný výfuk?
Provedeme výměnu vašeho stávajícího výfuku a pro zabránění následnému ničení motoru provedeme i žádoucí ladění motoru.

 

AKRAPOVIČ

AKRAPOVIČ

Nepracujeme jen s výfuky od firmy Akrapovič – podívejte se, s jakými značkami výfuků nejčastěji pracujeme.

 

Důvodů k úpravě motoru Vašeho motocyklu může být celá řada. U začátečníků je to výkon motorů limitujícím parametrem, který vyplývá přímo za naší legislativy, zde se tedy obvykle jedná o snížení výkonu.

Uvádíme informace platné k 04/2018:

Skupina „A1“ (od 16 let věku) jedná se o oprávnění pro motocykly s nejvyšším výkonem 11 kW a s poměrem výkon/hmotnosti nejvýše 0,1 kW/kg a se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 125 cm3,

Skupina „A2“ (mimo podmínku, že Vám musí být minimálně 18 let) je oprávnění na motocykly s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkon/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem a samozřejmě Vás opravňuje také k řízení vozidel zařazených do skupiny A1.

Čistě pro úplnost zde také uvádíme, že řidičský skupiny „A“ je od 24 let věku řidiče a opravňuje Vás k řízení motocyklu bez omezení, vč. motocyklů patřící do skupiny „A1“, „A2“, dále čtyřkolových vozidel o výkonu do 15kW a 400kg.

Na druhou stranu je, jak správně tušíte, mnohem početnější skupina zákazníků, která vyžaduje úpravu výkonu motocyklu k lepšímu zážitku z jízdy.

Našim zákazníkům důrazně doporučujeme provést úpravy motoru při novém osazení laděného výfuku na Vaši motorku.

+420 602 395 025
Nahoru